Pasja, praca, ogromna satysfakcja

Wyobraź sobie, że organizujesz swoje wesele marzeń. W cudownym miejscu, ogrodzie, pełnym zieleni, spokoju. Nad brzegiem jeziora, rzeki a może w górach lub w otoczeniu pięknego dworku czy pałacu.

Wesele, którego obiekt jest dostosowany i dopasowany do Ciebie i Twoich preferencji a nie odwrotnie. Wesele, w którym wybierasz kolorystykę wszystkich detali, począwszy od koloru wykładziny po dekoracje na suficie aż do rodzaju i ilości oświetlenia. To wesele, które projektujesz w najdrobniejszych szczegółach i jesteś jego wizjonerem, projektantem i kreatorem.

Widzisz to? My też. Przeraża Cię to? Może odrobinę. Nas nie. To nasza pasja, codzienność i praca. To nasza wielka miłość i ogromna satysfakcja, móc spełniać marzenia naszych klientów.


Doświadczenie, planowanie bezpieczeństwo

Od lat projektujemy i dostosowujemy przestrzeń niezbędną do zorganizowania wesela w plenerze wg sugestii i marzeń naszych Par Młodych. Tworzymy przestrzenie skrojone pod oczekiwania naszych klientów. Strefa taneczna, strefa chill out, strefa zasiadana ze stołami okrągłymi lub prostokątnymi, zaplecze cateringu, toalety, palarnia, scena, strefa dla dzieci itp. to tylko część stref, które przy organizacji wesela w plenerze możesz rozmieścić wg własnego planu.

Budowa wesela w plenerze to wiele wyzwań, które z początku mogą wydawać się nie do przeskoczenia. Doradzamy jak zaplanować je bezpiecznie i ciekawie jednocześnie. Stawiamy na jakość wyposażenia technicznego i bezpieczeństwo konstrukcji. A na końcu budujemy, meblujemy i urealniamy marzenia o wspaniałym i wyjątkowym weselu w plenerze.

Nie bój się wyzwań, zaszalej, stwórz swoje wesele marzeń. To przecież jedyny taki dzień. Zaufaj i baw się. Z nami Młode Pary spełniają swoje marzenia o wspaniałym i magicznym weselu w plenerze.