Marzy Ci się wyjątkowe wesele w plenerze? Chcesz stworzyć niezapomnianą atmosferę, bawić się do białego rana oraz wspominać ten dzień przez długie lata?

Podobno na weselu najważniejsza jest dobra muzyka, jedzenie oraz alkohol. Coraz częściej mówi się też o atrakcjach i upamiętnieniu chwil niezwykłych, bo tych na weselu nigdy nie braknie. Jednak to co sprawia, że wesele zapamiętane jest przez jego uczestników na lata to atmosfera, a tę tworzą przede wszystkim ludzie oraz ciekawie zaaranżowane i przygotowane miejsce.

Jeżeli sale weselne nie spełniają Twoich oczekiwań, marzy Ci się wesele w plenerze w otoczeniu natury, zieleni lub w miejscu szczególnie bliskim Twemu sercu, jeżeli zachwyciły Cię obrazki niczym z amerykańskich komedii romantycznych pięknych wesel w plenerze – to jesteś we właściwym miejscu. Pomożemy zrealizować Ci Twoje marzenia i wybudujemy przestrzeń marzeń na Twoje wymarzone wesele.


10 powodów dla których warto podjąć z nami współpracę:


1.

Nie boimy się wyzwań.
Plaża, dziedziniec zamku, prywatna posesja z nierównym terenem lub nieutwardzonym dojazdem to tylko niektóre wyzwania z jakimi spotkaliśmy się w ostatnim czasie i które zakończyły się wspaniałymi weselami w plenerze. Miejsca trudne, pełne logistycznych wyzwań, ale za to ciekawe, piękne i jedyne w swoim rodzaju a co najważniejsze miejsca marzenia naszych klientów to spełnienie również i naszych marzeń.

2.

Działamy z pasją i zaangażowaniem.
Wesele to często najważniejszy dzień w życiu. Do jego przygotowań nie da się podejść sztampowo i przedmiotowo. Budowa wesel w plenerze to nasza pasja i wielka radość. Uwielbiamy tworzyć nowe przestrzenie. Ciągle poszukujemy ciekawych inspiracji, śledzimy najnowsze trendy, odwiedzamy targi branżowe na całym świecie, wszystko to po to aby tworzyć wymarzone wesela w halach namiotowych.

3.

Szanujemy Państwa czas, pieniądze i marzenia.
Jesteśmy szczerzy, czasem nawet aż do bólu. Nie owijamy w przysłowiową bawełnę, nie mydlimy oczu i nie obiecujemy gruszek na wierzbie. Realnie mówimy co jest możliwe a nad czym będziemy musieli się bardziej napracować. Wszyscy dookoła powiedzą Wam, że będziecie minęli najpiękniejsze wesele w plenerze. My natomiast wam to pokażemy.

4.

Rozumiemy stres i obawy jakie wynikają z organizacji takiego wydarzenia bo sami przeszliśmy przez nie zarówno osobiście jak i wielokrotnie towarzyszymy przy tych obawach zawodowo. Rozwiewamy wiele wątpliwości i obaw podczas spotkań z naszymi Parami Młodymi. Pokazujemy projekt odzwierciedlający rzeczywistą konstrukcje i przestrzeń. Pokazujemy realne zdjęcia z naszych realizacji a nie pobrane z magazynów zdjęć. Pokazujemy możliwe rozwiązania i wspólnie z Młodą Parą wybieramy te najbardziej dla nich korzystne.

5.

Spełniliśmy marzenie o wymarzonym weselu w plenerze wielu osób. Sprostaliśmy najbardziej wymagającym oczekiwaniom jak wbudowanie w halę namiotową fontanny, drzew czy basenu. Posiadamy bogate portfolio realizacji, pracowaliśmy dla wielu cenionych w kraju ludzi świata show biznes, sportu i biznesu. Cenimy prywatność naszych klientów dlatego nie udostępniamy większości materiałów z naszych realizacji online. Ale chętnie przedstawimy je podczas spotkania.

6.

Chętnie służymy poradą i wsparciem w zaplanowaniu przestrzeni oraz doborze właściwego sprzętu. Kładziemy wysoki nacisk na jakość obsługi i bezpieczeństwo realizacji. Powierzchnie hal namiotowych na wesele dostosowujemy do liczby gości oraz terenu, na którym ma się odbyć wesele w plenerze. Tworzymy indywidualne projekty 3D odzwierciedlające rzeczywistość.

7.

Estetyka hal namiotowych jest dla nas kluczowa. Często wymieniamy poszycia naszych hal namiotowych aby nasi klienci otrzymywali produkty najwyższej jakości. Zakupiliśmy najnowocześniejszą myjnię plandek aby przed każdą realizacją czyścić sprzęt, który będzie wizytówką tego najważniejszego dla naszych klientów dnia.

8.

Hale namiotowe przeznaczamy jedynie na wesela w plenerze. Nie znajdziesz ich na piknikach, nie zobaczysz w nich magazynów czy innych składowisk. Są dedykowane do najważniejszych uroczystości w życiu, uroczystości ślubu i wesela w plenerze.

9.

Bo nam zależy na dobrze wykonanej pracy. Wiemy, że jeśli uczciwie podejdziemy do tematu, to nam się to opłaci. Jesteśmy pewni, że nasze zaangażowanie, przygotowanie merytoryczne oraz uczciwość stanowią elementy, które doprowadzą nas współpracy z Państwem.

10.

Ślub i wesele to oprócz często spełnienia marzeń, wspaniałej zabawy, ogromu radości i wybuchu wszystkich pozytywnych emocji na raz, źródło stresu i wielu obaw. Jedną z głównych obaw przy wyborze organizacji wesela w plenerze jest … pogoda. Co w przypadku gdy w tym wyjątkowym dniu dopadnie nas oberwanie chmury lub silny i porywisty wiatr? Czy nasze wesele dojdzie do skutku? Z nami tak. A tu znajdziesz na to dowód: Zobacz jak nasz namiot przetrwał burzę.

Organizacja wesela w plenerze to często prawdziwe wyzwanie. Oprócz doboru profesjonalnej firmy, która wynajmie halę namiotową jest jeszcze szereg elementów dodatkowych jakie trzeba brać pod uwagę przy tego typu przedsięwzięciu. Zdecydowanie warto w tym miejscu skorzystać z profesjonalnej usługi agencji wedding plannerskiej, która miała już możliwość organizacji niejednego tego typu wesela.